Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky , zdraví štěstí , mnoho dobrých kamarádů a havně bohatého Ježíška !
S láskou přeje
Niky mirth

"Ten, kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde ani pod stromkem."
Roy L. Smith

Říjen 2016

Neslavím Halloween

15. října 2016 v 9:46 | Niky mirth |  Čas pro zamyšlení ...

,asi už všichni víte , že se blíží HALLOWEEN . Svátek ,, strašení '' , kdy se převlečete do různých hrůzostrašných kostýmů , vydlabete dýně a různými strašidelnými obličeji , upečete dýňový koláč nebo dort a nakonec uspořádáte nějakou pořádnou hallouweenskou párty nebo půjdete s kamarády koledovat a strašit . To vše se nejspíš u vás děje 31 . října. U mě se nic takového neděje a jsem i ráda , protože se hallouween slaví den před svátkem Všech svatých ( Dušiček ) . Z této věty a i mnoha článků jste se již mohli dozvědět , že jsem křesťanka. Já osobně nevidím pochopení pro Halloween , který se slaví v anglicky mluvících zemí , především v USA , Velké Británii , Austrálií, Kanadě a Novém Zélandu ... A proto nevidím důvod , proč by se měl slavit i u nás v České republice . A už vůbec ne , když se Halloween zahrnuje do výuky ve škole a např. ve výtvarné výchově se kreslí různé čarodějnice na koštěti , strašidelné , halloweenské hrady apod . .

V tomto celkem krátkém článku jsem Vám chtěla pouze ukázat můj názor a postoj na téma HALLOWEEN . Proto bych už předem chtěla upozornit , že na mém blogu nenajdete žádné halloweenské DIY , masky a různé ozdoby ! Zpráva pro AFFs: Právě probíhá kontrola AFFs , která trvá až do 31.října . Pokud chcete být i nadále v AFFs , tak mi napište na e-mail : nikymirth@seznam.cz a hlavně nezapomeňte napsat přezdívku ! Na e-mail odpovím do 48 hodin , pokud Vám do té doby neodpovím napište e- mail ještě jednou a zkontrolujte e-mailovou adresu . Kdybych i po druhé neodpověděla , tak napište do Zprávy autorovi . Pokud napíšete di komentářů , že chcete dále být v AFFs , tak se to nepočítá !!! A proč chci , abyste mi napsali na e-mail ? Protože když to píšete do komentářů , tak to každý napíše někam jinak a potom je s tím zmatek .

Vaše Nikymirth

Podzimní TAG

9. října 2016 v 9:54 | Niky mirth |  Tagy
už dlouhou dobu jsem si říkala , že by mohl vyjít nějaký TAG . A jak jste si mohli přečíst z nadpisu , bude se jednat o podzimní TAG ! Tentokrát mě nikdo nezatagoval a tak jsem se rozhodla hledat na internetu , bohužel se mi žádný zrovna moc nelíbil , tak jsem poprosila holky na HPD.cz , jestli by mi nenapsali nějaké podzimní otázky do TAGU . Byly tak hodné a napsaly mi je , za což jim moc děkuji , konkrétně to byly tyto dívky : Venit Desire , sonata a princezna123 . Tak a můžeme jít na to !