Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky , zdraví štěstí , mnoho dobrých kamarádů a havně bohatého Ježíška !
S láskou přeje
Niky mirth

"Ten, kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde ani pod stromkem."
Roy L. Smith

Srpen 2016

Úklid pokoje 2

31. srpna 2016 v 12:51 | slůně |  Pokojíček Niky
Ahoj , minulý díl udělala opravdu obrovský úspěch a mnoho lidí chtělo i další díl . A proto jsem se ho rozhodla udělat . Nejdřív jsem si myslela , že to nestihnu dokonce prázdnin , ale jak vidíte , všechno jsem stihla ! Tento díl bude obsahovat pouze tři rady , tak doufám , že Vám budou stačit. Pokud byste chtěli i další třetí díl , tak můžete , jenom mi dochází nápady , takže byste mi museli nějaké poslat bud na webový e-mail superfunweb@email.cz nebo na můj účet na webu HPD.cz , který najdete tady . Ted už Vám popřeji , jen at se Vám článek líbí a k tomu sem Vám vybrala písničku !


Rozhovor s AFFs nadějnou blogerkou Venit Desire

30. srpna 2016 v 16:42 | slůně |  SBéčka
Ahoj , rozhodla jsem se udělat rozhovor s nadějnou blogerkou Venit desire , která je zároven i mou AFFs . Přijde mi , že je velmi sympatická a beru jí jako mojí nejlepší ,,internetovou,, kamarádku ! Někdy bych jí chtěla potkat i v reálu , ale když už jí nemůžu potkat v reálu , tak jsem se s ní aspon rozhodla napsat článek . Myslím si , že Venit desire bude jednou slavnou , možná i blogerkou roku , nebo známou , slavnou spisovatelkou krásných , dojemných , ale i strašidelných povídek . Když si tento článek budete číst , tak budu nejspíš sedět v pokoji a budu se zkoušet sama přesvědčit , abych se koukla na ten telefon a internet . Tak doufám , že to vydržím co nejdéle ! Kdyby ste se chtěli o mé výzvě dozvědět něco víc , můžete zde .
Nebudu zdržovat a můžeme jít na to !

Co si vzít 1 .září do školy ?

30. srpna 2016 v 10:00 | Slůně |  Recenze a tipy
Ahoj , vítám Vás u dalšího článku ! Asi víte , že za pár dní už jdeme do školy , asi se nikomu moc nechce a radši mi zůstali zabarikádovaní doma ve svém pokoji a leželi u počítače . Ale Ti co jdou na novou školu ( jako já ) , tak se trochu těší na nové prostředí , ale taky se netěší na nové učitele a na to , jestli zapadnou nebo ne do kolektivu . Mě osobně zapadávání do kolektivu dělá opravdu veliký problé , co jsem měla ted třídu , tak jsme se většinou všichni znali od školky a byli kamarádi . Ale v polovině první třídy se mi pak spolužáci začali smát , že jsem šprt. A tak jsem se zhruba čtyři roky skoro s nikým nebavila , jenom s pár kámoškama . Do školy jsem si nosila různé omalovánky nebo i knížky a o přestávkách jsem si četla nebo kreslila . Když jsem si omalovánky nebo knihu nechala doma , bylo pro mě přestávky hotovým utrpením . Ted v páté třídě spolužáci dostali rozum a byli jsme všichni kámoši . Mám sice trochu strach , ale budu mít ve tříě jednu kamarádku , se kterou se znám už od narození . Protože jsem o ní nic nenapsala , tak Vám těd o ní něco stručně napíšu . Znali jsme se už od narození , já jsem se narodila o tři měsíce dřív . Oni bydleli ve stejné ulici o jeden dům dál , ale pak se přestěhovali , ale zůstali ve stejném městě . S kamarádkou jsme se výdali a dalo by se říct , že jsme byli BFF , ale když nám bylo šest let , naše mamky se pohádali . Na přípravných kurzech , ale nevěděli jsme , která je která . Po příjmačkách si naše mamky zavolali a zjistily jsme , že jsme se obě nakonec dostaly . Ted jsme se o prázdninách setkávaly a začínáme se pomalu seznamovat a těšíme se , jak spolu budeme ve škole sedět . Ted už ale k tématu . Taky nevíte , co si máte vzít první školní den na sebe a co za pomůcky ? Já většinou ne , ale tento rok jsem se rozhodla ,že si všechno připravím dřív a podělím se s Vámi o tom . Na tento článek jsem dostala inspiraci po přečtení článku mé AFFs Venit desire .

Výzva 1-Pět dní bez internetu (ukončení)

29. srpna 2016 v 9:33 | slůně |  Výzvy
Ahoj , nedávno jsem si řekla , že bych mohla udělat výzvu Pět dní bez internetu . Nakonec jsem jí přijala , ale začala jsem hodně těžce , pět dní bych nedala ani za milion . Jedinou sobotu jsem zvládla celou bez internetu a to ještě kvůli tomu , že jsem byla na jedné akci ( chystám se o ní napsat článek ) . Bylo velké vedro a tak jsem se koupala v bazéně a na počítač a internet neměla ani pomyšlení . Ale neděli ani dnešek vůbec nedávám :( . A to je pro mě poučení pro příště , že začnu aspon s lehčími věcmi , ale chybami se člověk učí ! Každopádně jsem si to vyzkoušela a musím říct , že je to hodně těžké , ale tato výzva se mi velmi líbí proto bych jí ráda opakovala třeba za pár měsíců a chci vidět i určitý pokrok. Tato výzva je ale super , třeba si aspon jeden jediný den odpočinout bez všech starostí je opravdu super ! Hlavně jsem načerpala hodně nápadů na články apod. . Takže se máte určitě na co těšit :) . Kdo by chtěl , tak si samozřejmě tuto výzvu může zkusit a potom se může o tom podělit s námi v komentářích .
Slůně

Smrt

27. srpna 2016 v 17:37 | Slůně |  Pohled Niky mirth na svět
Ahoj , tento článek mám už dlouho vymyšlený , ale nikdy se mi moc do toho nechce , protože je to hodně smutné téma . Ale to téma se nedá nějak obejít , ono existuje a proto bysme se s tím měli seznámit . Kdo smrt blízkého příbuzného nebo rodičů nezažil , neví o čem mluvím . V tomto článku Vám chci ukázat , jaká je to vlastně bolest , když Vám někdo umře , jaká to je zdrcující zpráva , že nemáte ani chut dál žít . Ale přesto vše se musíte přenést a žít dál ... A to mi připomíná jeden citát :


Výzva 1-Pět dní bez internetu ( ohlášení )

26. srpna 2016 v 17:00 | Slůně |  Výzvy
Ahoj , rozhodla jsem se , že do konce prázdnin si v termínu 27.-31.8.2016 udělám výzvu Pět dní bez internetu . Nabídla mi ji jedna moje čtenářka , s tím , že chce vidět , jestli ji zvládnu . Já se budu snažit jí zvládnout , ale nic neslibuji , ale jsem vážně na sebe zvědavá . Protože ted o prázdninách jsem na internetu skoro 24 hodin denně , navíc když vydám článek , tak čekám na komentáře a to můžu být na internetu i 10 hodin v kuse . Na celých pět dní budou přednastavené články . Každý den vyjde jeden článek, tak doufám , že se Vám budou líbit a budete psát komentáře . Na e-maily a otázky po dobu pěti dní odpovídat nebudu . Poprosila bych AFFs , aby mě omluvili z těchto pěti dnů. Jestli se mi daří výzvu plnit , můžete vidět i na mém profilu na HPD.cz , který se nachází zde . Doufám , že se Vám moje články budou líbit a že tuto výzvu splním zatím
AHOOJ !

Moje vzpomínání

25. srpna 2016 v 15:59 | Slůně |  Téma týdne s Niky
Ahoj , vítám Vás u dalšího mého článku . Rozhodla jsem se , že napíšu konečně nějaký článek k Téma týdne . Toto téma mě velmi zaujalo a tak jsem se rozhodla k němu napsat článek .

Rexík -fotky

24. srpna 2016 v 10:31 | Slůně |  Miláček Rexík
Ahoj , vítám Vás u nového článku s rubrikou FOTÍM . Minulý článek , udělal velký úspěch a tak jsem se rozhodla , že udělám pokračování a tentokrát s Rexíkem . Co je akorát problém , tak on se nechce dívat do objektivu ! No jo je to náš stařeček ! Znam ho už od narození , pamatuju , jak sem s ním chodila naprocházky s vodítkem a on se najednou rozběhl a BÁC já byla na zemi :D . Na to nadosmrti nezapomenu !!! Tak doufám , že se Vám Rexík bude líbit a můžete dokomentářů napsat , jestli byste chtěli takové fotky s Rexíkem .

Back to school TAG

22. srpna 2016 v 12:51 | Slůně |  Tagy
Ahoj , rozhodla jsem se udělat nějaký Back to School TAG . Když jsem se dívala na blogy mých Affs, tak jsem na blogu Lucie. objevila TAG Back to school a ten mě zaujal a tak jsem se ho rozhodla udělat , už jen z důvodu , že poslední TAG byl někdy před měsícem ! Tak můžeme jít na to !

Léto -fotky

21. srpna 2016 v 17:15 | Slůně |  Pohled Niky mirth na svět
Ahoj , dnes jsem se rozhodla trochu zafotit a rozhodla jsem se na téma léto . Léto není jen o bazéně či moři , ale taky o kráse přírody . Protože máme opravdu obrovskou zahradu , tak jsem se rozhodla jí využt . Na zahradě máme opravdu hodné nádherných rostlinek , keřů a stromků a o to větší práci to dá přes celý rok stříhat a udržovat . Ale v létě , jak to všechno vykvete , je to opravdu radost se na to dívat . Já bych se Vám ale chtěla omluvit za docela nekvalitní fotografie . Mám kvalitní telefon , zaosřuje , ale jak hodně svítí sluíčko , tak to není hezké . A jak zajde sluníčko , tak to stojí za prdlačku . A dokonce při mém focení jsem zastihla mého pejska Rexíka a dokonce se mi ho podařilo vyfotit . Takže se nebojte , rozhodně o něj nepřijdete , budu se snažit co nejdřív s ním vydat článek :) !!!

Úklid pokoje

20. srpna 2016 v 18:55 | slůně |  Pokojíček Niky
Škola se už pomalu blíží , ale vy to stále nechcete přijmout a rodiče Vás jen pořád otravují , kdy si konečně uklidíte ten pokoj . Ale Vám se pořád nechce . To chápu , já jsem to tak před pár dny taky měla , přece nebudu uklízet pokoj , když můžu dělat milion věcí , třeba jít na zmrzku z nejlepšíma kámošema , nebo hrát nějakou onlinovku a být u ní přilepenej celej den! To je taky možnost , ale k čemu mi je , že nahraju dobrý scoré , na hru časem zapomenete a ty hodiny strávené u počítače jsou všechny pryč ! Ale nechcete přeci jenom udělat něco užitečnějšího ? Já jsem to teda udělala a v celém článku Vám ukážu , jak na to !

Výlet do Benátek

18. srpna 2016 v 21:55 | slůně |  Život Niky mirth
Ahoj , vítám Tě u dalšího článku . Tento článek mě napadl , tak osudově , že jsem se rozhodla na toto téma napsat článek .

Více v celém článku !

Vyřazovačka 1 , Letní zábava 3

17. srpna 2016 v 9:30 | Slůně |  Soutěžení a zábava
Ahoj , vítám Vás u dnešní vyřazovačky Letní zábava a dnes jsme celkem ve třetím díle . V prvním díle vypadl fotbal a po Vašem minulém hlasováním vypadl tenis . A kdo vypadne příště ? Je to jen na Vás :-) . Jinak jsem už zpět v České republice , dále si užívám prázdniny ( i když za chvíli končí , hlavně podle reklam ), i když už nejsem v blízkosti toho suprového moře a pláže . Ale život je takový , musíme jet dál . Co se týče blogu , tak se prosím nijak nelekejte . Na dovolené jsem vytvořila dess , ale on nakonec nějak změnil velikost , takže jsem tam musela nastavit velikonoční . Ale na novém už pracuji , budu ráda , když ho udělám během dneška , nebo až během zítřka . Dokonce neděle by ale už měl být . Dost kecání a jdeme na to !

Pomalu se vracím do starých kolejí

10. srpna 2016 v 18:34 | Slůně |  Život Niky mirth
Ahoj , už mi měsíční dovolená v Chorvatsku pomalu končí a já se vracím zpátky do starých kolejí . Moc jsem si to tady užila , i přes menší hádky s rodiči . Ale když jste na dovolené měsíc , tak to očekávat prostě musíte . Zítra jedeme na poslední menší výlet a v sobotu brzy ráno se vracíme brzy do ČR . Hlavně jsem si tady odpočinul , načerpaly síly na další školní rok na gymplu , načerpala nové nápady na články a vytvořila svůj druhý design . Myslím si , že se mi tentokrát povedl . Až přijedu domů , tak ho ještě doladím s nadpiskami a nastavím , tak doufám , že se Vám bude líbit . Venit ale designy bude dělat dále , já jen můj nový design jen vyzkouším a podle toho se rozhodnu , jak to půjde dál . U ban bych byla moc ráda , kdyby jste vyplnili dotazník , odkaz máte v horním vol. boxu . A byla bych ráda , kdyby jste se přihlásilo do soutěže , zatím se nikdo nepřihlásil :( . I ti , kteří jsou tu noví se mohou přihlásit , dám jim lehčí otázky . Opravdu bych byla moc ráda , kdybyste se přihlasili . Wi-Fi tady stále blbne , tak jsem se teď připojila přes telefon , tak doufám , žw nevypadne a předem se omlouvám za menší chybky v textu . Moc děkuji za tisícovku , která se objevila na Top-listě .


Ahoj , vaše Slůně !!!!

Tisícovka na našem TOPlistě

5. srpna 2016 v 16:44 | Slůně |  Jak plyne čas :)
Ahoj , tak konečně jsem se dostala k Wi-fi , pořád vypadávádá , tak doufám, že už to bude lepší . Je tu stále krásně , ale má se trochu ochladit a začít pršet . Tak doufám , že si to ještě užiju , jinak se už moc těším zpátky do ČR , na svůj pokojíček a na rohlíky , protože tu mají veky , které mi moc nechutnají :( . Hned ze začátku bych vám chtěla poděkovat za hezkou tisícovku , která se objevinala na našem TOPlistě ve středu 3.srpna 2016, mohlo se stát , že se tisícovka na našem blogu objevila dřív , ale já jsem jí objevila až ve středu . Ti větší znalci ví , že blog byl založen 3 března 2016 a to dělá přesně 6 měsíců . Takže opravdu moc děkuji a doufám , že tyto úspěchy se budou opakovat ! Moc děkuji Vám všm !!!

Osmiletý gympl a blog

1. srpna 2016 v 20:06 | Slůně |  Život Niky mirth
Ahoj , vítejte u nového článku , v tomto článku bych vás chtěla informovat o tom , jak to půjde dál . Jak všichni víte , dostala jsem se na osmiletý gympl , i když na odvolání , ale dostala . To jsem si ale neuvědomila , že to může být na gymplu dost náročné a tím pádem bych zastínila blog . Bohužel se už září pomalu blíží , no jo už je srpen ! Zs všeho nejvíc bych nechtěla zanedbávat blog , ale nechci zase zanedbávat školu , natož tak gympl . Co jsem četla , tak jsou prý jenom začátky na gymplu hrozné , pak už to je prý míň náročnější . Ale to taky závisí na gymplu . V blogování chci rozhodně pokračovat , i když asi budu mít méně času . Články bych chtěla vydávat často , ale to se uvidì podle uciva . Blog rozhodně nechci ztratit , i kdybych měla psát články jen o víkendech nebo jen párkrát za měsíc . Chci , aby hste věděli , že od září nebudu tolik aktivní , ale to neznamená , že jsem se na vás vykašlala. Blig je pro mě koníček , je to moje zábava , psaní článků mě bavì ,ale blog tajím před svými kamarády a rodiči. Ale co jsem se dozvěděla v článku a v komentářích mé AFFS Venit , tak nejsem jediná , spíš mi přijde , že víc jak polovina blogerů svůj blog před svým okolím tají . Ne , že bych se za Vás stavěla , ale je to takový super pocit , že se můžete vypsat o svých rodičích a okolí !

Chtěla bych se omluvit za drobné chybky v článku , ale na apartmanu Wi-Fi nejede , tak jsem v restauraci a docela specham, už jen z toho důvodu , že rodče o mém blogu neví . Zítra by už Wi-Du jet měla , takže se můžete těšit na netradiční Mini soutěž . AFFS obětní doufejme během zítřka , pokud teda pojede Wi-Fi . A nakonec bych vás chtěla poprosit , kdo chodí na osmiletý gympl a má blog , tak jak to zvládat ? Byla bych ráda , kdyby jste mi napsali do komentářů a ještě všechny moc prosím o vyplnění dotazníku , ktary najdete v horním volitelnem boxu !