Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky , zdraví štěstí , mnoho dobrých kamarádů a havně bohatého Ježíška !
S láskou přeje
Niky mirth

"Ten, kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde ani pod stromkem."
Roy L. Smith

Delší informačka

23. července 2016 v 15:04 | slůně |  Život Niky mirth


Ahoj , už docela dlouho nebyl rozepisovací článek , tak MĚ napadlo udělat dneska takovou trochu delší informačku .Za poslední dny se toho stalo opravdu hodně :

1. Stále přemýšlím nad gymplem , jestli jsem udělala správné rozhodnutí , co když se budu trápit , co když mě bude někdo šikanovat ..... To jsou otázky , na které mi nikdo neodpoví , ale pořád mi budou běžet v hlavě . Ale i trochu se těším na tu neznámost . Nevím co budu mít za spolužáky, třídní , třídu .... A vlastně to jediné mi dává naději ,že na gymplu budu šťastná.

2. Teď k radostnější věci . Od 15 . července jsem na dovolené v Chorvatsku , takže chodím každý den k moři se vykoupat a hlavně opálit . Já když se opakují , tak se opakovat měsíc , abych byla opalena . Ale co je výhoda , tak na apartmanu máme celkem velkou terasu a lehátkama . Takže když vstanu , tak si zaberu lehátko a hned ráno se opaluji . Tak doufám , že i vy si tak super užíváte prazniny . A doufám , že v ČR není velká zima.

3. Co mě opravdu těší , je to , že blog stále navštěvuje čím dál tím víc lidí , za co jsem opravdu moc ráda . A chtěla bych vám poděkovat . Myslím si , že to je i tím , že v poslední době vydávám víc článků . Dokonce i mě to začalo vìc bavit , doteď jsem blogovánì tak trochu vzdávám , protože pod můj článek napsali 1-2 lidé komentář . A to mě mrzelo . Ale teď už vím , že když vydán 3 články za měsíc , tak z toho nemůže být nějaká SUPER EXTRA návštěvnost .

4. Na blogu se bude v srpnu dít více změn . Změny budou v ikonách , více anketách .... Bude taky jedná netradiční Mini -soutěž , tak doufám , že se vám bude líbit . Dále co vám chci sdělit , je že v červenci vyjde opravdu 20 článků !!! Tak se těšte .

5. Jsem moc ráda , že jste si oblíbili moje články a připadají vám věk originální . A já se o to snažím , sama nemám ráda takové to opičení . Pak to ani čtenáře moc neláká . Taky jsem ráda , že vám přijdu sympatická , někdo už mě bere za kamarádku ;) . Ani nevíte , když čtu Vaše komentáře , jak mí cukají koutky a já se musím usmívat . Jste opravdu moje zlatíčka , nevím jak vám poděkovat !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 darinka darinka | 24. července 2016 v 9:22 | Reagovat

Ahoj , máš moc hezký design . Už se moc těším na tu netradiční Mini-soutěž :-) .
Jinak fakt moc hezký článek . A na gymp běž , budeš mít o osm let postaráno a i s maturitou :-) . Neboj , kamarádky ci tam určitě najdeš !

2 Łucie. Łucie. | Web | 24. července 2016 v 9:55 | Reagovat

Ahoj, jasan, beru tě :)

3 slůně slůně | E-mail | Web | 27. července 2016 v 11:31 | Reagovat

[1]: Děkuji za podporu !

[2]: Díky , jdu si tě zapsat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama