Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky , zdraví štěstí , mnoho dobrých kamarádů a havně bohatého Ježíška !
S láskou přeje
Niky mirth

"Ten, kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde ani pod stromkem."
Roy L. Smith

Červenec 2016

Vyhlášení kontroly AFFs (1)

31. července 2016 v 12:03 | slůně |  SBéčka

Ahoj , zdravím z krásného a slunečného Chorvatska , mám se tu dobře . Každý den chodím na pláž se koupat , je to fakt bomba , někdy jsou tu i vlny , což já miluju . Co mě akorát mrzí , je že tu je docela málo ryb a navíc nejsou barevný , ale jsou jenom bílé :( . V srpnu určitě očekávejte ještě nějaký článek z Chorvatska :))) . No a ted už k samotnému vahlášení kontroly AFFs !

Moje Affs :
1.
3. Bezi
6. Dina Braveroad -skončila s blogovánímPřihlásily se (zůstávají ) :
Venit desire - Tvůj blog naprosto miluji , nikdy se mi neomrzí , takže je opravdu super . Se spoustou věcí s tebou souhlasím a taky tě beru jako kamarádku :) !!!
Bezi- Myslím si , že jak ses přestěhovala na nový blog , tak jsi mi ze začátku připadala taková smutná , ale ted mi připadá , že to je ta stará dobrá Bezi , kterou mám ráda . Hlavně je mi velmi sympatická !!!
myred- Krásné články , nemám co dodat !
Štístko- V poslední obě menší neaktivita , ale pořád čtu ráda tvé články . Na tvém blogu bych změnila asi design , přijde mi trochu okoukaný , ale je to jenom na tobě !
Śarahs History - Ráda čtu tvé články jsem ráda , že máme společný koníče a ten je historie !
Crazy Cloverleaf- Taková čtyřka , která se nikdy nerozdělí , já vaše články prostě zbožnuju :)

Omluveni :
Vejisek72- Verča byla v poslední době neaktivní , takže jí z kontroly omlouvám . Tento blog sleduji od samého začátku a jsem ráda , že ještě neskončil , protože je pořád super a stále mě baví :)!
Anett- Anett je na dovolené , proto jí omlouvám . Co mě na tvém blogu mrzí , je že máš články síš Tagy , zkusila bych se rozepsat k nějakému tématu a udělat z toho čtecí článek .


Nové Affs :


Chtěla bych všem mým AFFS poděkovat , že jsou na mém blogu velmi aktivní a že sledují a komentují mé články . A jsem velmi ráda , že máme na blogu nové čtyři AFFS . Ještě jednou všechny prosím ,aby vyplnily Letní dotazník , odkaz najdete v horním vol. boxu .

Pozdrav z dovolené

27. července 2016 v 9:05 | slůně |  Život Niky mirth
Ahoj , zdravìm vás u dnešního článku . Jak už všichni víte , tak právě trávím polovinu prazdnin na dovolené v Chorvatsku . Je to tu opravdu super , už jsme navštívili o Umag , Pulu , Opatiji a Rovinj , jsou to opravdu překrásná městečka , určitě doporučuji navštívit ! A teď k jednotlivým městečkům : Umag , připadá mi spíš jako taková vesničky , ale je udržovaná a krásně čistá . Zde jsme si půjčili šlapadlo a opravdu jsme si ho užili , všem doporučuji !
Pula , nádherné koloseum akorát jsme to nevychytali . Protože tam zrovna nebyl žádný koncert :( . Ale všechno se tu nádherně rozléhá . Cestou zpět k autu jsme navštívili výrobní svíček a jednu jsme si koupili .
Opatija , krásné spíš ,,lázeňské'' město. Je opravdu velké , pokud budete mít štěstí , najdete tu keř s bobkovým listem , což jsem já nenašla 😤 . Na tento výlet doporučuji si vzít plavky , aby hste se tu mohli vykoupat v krásném a čistém moři !
Rovinj , městečko , které má velmi úzké destičky . Svým stylem vám spíš připomíná Benátky . Najdete zde obchod se slavnostní , kde si můžete koupit jakýkoliv počet pendreků , kentulek , žvýkačkovým fotbalových míčů ..... Moře tu je krásné , ale přijde mi trochu špinavé a hodně teplé .

Teď k blogu . Doteď jsem měla většinu článků přednastavenou , ale teď už je budu psát z Chorvatska . Většinu článků budu psát na telefonu , tak mě omluvte za drobné chybky . Ale budu se snažit napsat pár článků na mém notebooku, ale nic nezaručují. Na pláž chodíme až někdy po obědě a i moře jsem tak 2-3 hodky , což mi stačí , když jsme tu celý měsíc . Takže si myslím , že určitě budu stíhat psát články . Ale asi ne tak časté , jako byly v poslední době , protože , když venku nádherně svítí sluníčko , tak se vám nechce sedět v pokoji a psát článek. Jinak co se týče Wi-fi , tak je v mém pokoji nejsilnější , což je fakt super 😀 . Jinak co se týče článků v měsíci červenci , tak si myslím , že bychom mohli dát těch 20 článků za měsìc . Jinak se nebojte , letní netradiční MiNi soutéž určitě bude , už ji mám vymyšlenou . A poslední , co se týče AFFs . Obíhat Váš budu zhruba 2-3 do týdne . Jinak děkuji všem , kteří se chtěli stát mými AFFS , všechny beru a zapíše si Vás až se dostanu na notebook .

Děkuji všem , kteří jsou mými AFFS , kteří čtou a komentují mé články .
Doufám , že i vy si bezvadně užíváte prázdniny v Česku nebo v zahraničí .
Přeji vám krásné prázdniny 🍨🍧🍦🍰🚆🚍🗼🗽🏃 a dovolené 🍦🏊🏄🏊🏊🏊🏄🏄🏄✈⛳🎾⚽🏀 !!!

Vaše Slůně ❤
💋💋💋

Narozeninový TAG

25. července 2016 v 12:51 | slůně |  Tagy10 tipů co sbalit na letní dovolenou

24. července 2016 v 16:46 | slůně |  Recenze a tipy

Ahoj , vítám tě u dalšího článku . Protože už asi víte , tak trávím dlouhou dovolenou v Chorvatsku a tak jsem se rozhodla Vám dát pár tipů , ohledně balení věcí . Tak jdeme na to !

Delší informačka

23. července 2016 v 15:04 | slůně |  Život Niky mirth


Ahoj , už docela dlouho nebyl rozepisovací článek , tak MĚ napadlo udělat dneska takovou trochu delší informačku .

Vyřazovačka 1, Letní zábava 2

19. července 2016 v 10:58 | slůně |  Soutěžení a zábava
Ahoj , dnes mám pro Vás druhý díl vyřazovačky Letní zábava . V minulém kole jste všichni chtěli vyřadit fotbal a to se Vám úspěšně podařilo :) ! Tak co vyberete ted ? Napište do komentářů .

Kontrola Affs

17. července 2016 v 9:02 | slůně
Ahoj , protože je už na mém blogu docela hodně Affs a přijde mi , že někteří vůbec nekomentují mé články . Tak jsem se rozhodla , že udělám moji první kontrolu Affs . Samozřejmě se mohou přihlásit i nové Affs !!!


Zatím největší návštěvnost

16. července 2016 v 9:37 | slůně |  Nobá tvář blogu
Ahoj, minulý týden tedy 4.07. 2016 - 10.07. 2016 byla zatím největší návštěvnost , proto bych se s vámi chtěla o ní podělit . Opravdu Vám všem moc děkuji , že můj blog takhle navštěvujete :) . Z této návštěvnodti mám opravdu velikou radost a myslím si , že je to i tím , že ted v poslední době vydávám skoro každé dva dny nějaký ten článek :) !!!
Zobrazení stránek :

Pondělí 4.7

68
Úterý 5.725
Středa40
Čtvrtek14
Pátek41
Sobota62
Neděle65
Celkem315 :) !!!!!

Prázdninový Tag 1

14. července 2016 v 17:35 | slůně |  Tagy
Ahoj , byla jsem tagnutá od mé Affs Venit desire , té se TAG velmi povedl , tak doufám , že mě také :) .


Letní pecky :)

10. července 2016 v 13:55 | slůně |  Soutěžení a zábava
Ahoj , vítám vás u dnešního článku a dnes to budou letní pecky :)
Calvin Harris - Summer

Slza- Summer All Stars - Léto lásky

Justin Timberlake -CAN'T STOP THE FEELING! (From DreamWorks Animation's "Trolls")

OMI - Cheerleader

Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars


Doufám , že se vám letní pecky líbily a užíváte si léto v plném proudu
Vaše Slůně

Vyřazovačka 1, Letní zábava

8. července 2016 v 14:05 | slůně |  Soutěžení a zábava
Ahoj , vítám vás u naší první vyřazovačky s názvem Letní zábava . Vašim úkolem bude to , aby jste vyřadily zábavu / sport , kterou moc nemusíte v létě . Tu pak napíšete do komentářů .

Tag co dělá mě mnou

6. července 2016 v 13:33 | slůně |  Tagy
Ahoj , byla jsem zatagovaná od mé AFFs Venit Desire . Když jsem si četla její tag , tak jsem prosila , abych byla zatagovaná a co se stalo ? Zatagovaná jsem byla :) . A proč jsem chtěla být zatagovaná ? Protože chci , aby jste se o mě něco dozvěděli !!!
Tak jdeme na dnešní TAG - CO dělá mě mnou ? !

Nový LETNÍ design

5. července 2016 v 18:00 | slůně |  Nobá tvář blogu
Ahoj , jak jste si už mohli všimnout , na našem blogu si hoví nový krásný LETNÍ design , který nám vytvořila moje Affs Venit Desire . Venit je opravdu velmi šikovná a já jí říkám Designový Bůh . Protože je tak šikovná , tak jsem se s ní domluvila , že by dělala jednou za dva měsíce nový design , dokud se je já nenaučím :) .
Ted už přidávám jen printscreen a Venit děkuji :

Letní noviny

4. července 2016 v 10:16 | slůně |  Projekty
Úvod

str.1 - obrázek GOOGLE OBRÁZKY

str.2

str.3

str.4

str.5

str.6 -prominte , že tu chybí nadpis Letní drinky ( nealko)

str.7- obrázek GOOGLE OBRÁZKY , recept-http://www.srecepty.cz/dynova-pomazanka ( je zde i pokračování receptu , které se nevešlo do novin )

str.8-obrázek přiložen u receptu , recept-http://www.srecepty.cz/boruvky-se-zmrzlinou

str.9

¨str.10

Doufám , že se vám první LETNÍ NOVINY líbily a budete se na ně těšit v dalších termínech a to 12.7.,29.7.,11.8.,25.8. . Chtěla bych se omluvit za moji neaktivitu a slíbit vám , že v měsíci červenci vyjde 20-30 článků , které budou bohužel přednastavené :( . Za čtrnáct dní totiž odjíždím na měsíční dovolenou do zahraničí jako minulý rok . Bohužel tam minulý rok nebyla moc silná Wi-fi , takže ty články budu muset přednastavit , doufám , že vám to nebude vadit :) . Ale doufám , že nějaký ten článek z dovolené zkusím napsat , aby jste si nemysleli , že na vás kašlu !!! Pokud by jste chtěli se mnou zůstat v kontaktu , tak můžete a to přes HPD.CZ - 1234510 , Hrydnes.cz-nicol8, webový e-mail- superfunweb@email.cz , můj osobní e-mail- hrykom-admin@centrum.cz . Pokud by jste měli nějaké připomínky k letním novinám , v jakém programu je mám dělat ( dělla jsem je v pizapu) , tak napište do komentářů . Budu mooc ráda
Vaše Slůně:D