Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky , zdraví štěstí , mnoho dobrých kamarádů a havně bohatého Ježíška !
S láskou přeje
Niky mirth

"Ten, kdo nemá Vánoce v srdci, je nikdy nenajde ani pod stromkem."
Roy L. Smith

Konciškolní poradna

16. června 2016 v 21:18 | slůně

Ahoj , dnes vás vítám u dalšího článku i když to článek zrovna není.

No... docela bláznivý nadpis , ale nevěděla jsem jak tuto poradnu nazvat , tak mě napadl název Konciškolníporadna . ..Tak doufam ,že se vam tento nazev docrla libi .

Co to vlastně znamená ?....
Kdo , bude mít problém se známkami na vysvědčení , jak to říct rodičům atd .. . Vlastně můžete do poradny napsat jakýkoliv dotaz , který se bude týkat konce školního roku . Vždy Ti rádi poradíme .


Kam mám napsat dotaz ?
Dotaz můžete napsat bud sem dolů pod článek do komentáře , kde Vám mohou poradit i ostatní blogeři nebo návštěvníci blogu . Pokud byste mèli dotaz , ale nechtěli byste , aby byl veřejný . Můžete mi napsat na webový e-mail , který naleznete v menu nebo mi můžete napsat do Zprávy autorovi . JEN VÁS PROSÍM , VŽDY UVEĎTE DI PŘEDMĚTU Konciškolní poradna -dotaz . A HLAVNĚ NEZAPOMEŇTE NA SEBE NECHAT KONTAKT .Nikdy se nebojte nikoho požádat o řadu !!!

A nakonec pár informací . Dotazy můžete posílat od 16.6.-29.6.2016 . Po té budou vydané ,,noviny'' nnašeho blogu , kde budou různé akce přes prázdniny , kolik volba budeme mít v příštím školním roce ,bude zde pokračovat náš ( trochu nevydařený ) projekt Každý čtvrtek a hlavně zde budou dotazy a odpovědi z Konciškolní pořádný (kdo nebude chtít zveřejňovat , nemusí ) atd..... . Rozhodně se máte na co těšit :).
P.S. Školní výlet byl super , fotila jsem , jak o život , ale fotky se z telefonu nějak vytratily , ale nebojte mám lepší překvápko . A abych nezapomnèla , tak naše ,,noviny'' budou vydávány třikrát a to 30.6.,12.7.,29.7.,11.8.,25.8. .


Vaše slůně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | 19. června 2016 v 8:38 | Reagovat

Ahoj  , chodìm do sedmé třídy  na zš . Doteď jsem měla samě jedničky na vysvědčení , ale teď mi vychází jedna trojka a pár svojej , jinak samé jedničky . Jak to mám říct rodičům ?

Jinak super nápad s tou Konciškolní pořádnou, určitě to někomu pomůže !!!

2 Anna Anna | 19. června 2016 v 8:39 | Reagovat

Oprava : a pár dvojek

3 Štístko Štístko | Web | 20. června 2016 v 16:00 | Reagovat

Je to super nápad,ale nemám žádný dotaz,promiň. :-(

4 slůně slůně | 20. června 2016 v 19:00 | Reagovat

[1]: +[2]: Ahoj , píšeš , že chodíš do sedmé třídy a že jsi do ted měla samé jedničky . Ale ted už máš pár dvojek . A já ti říkám , chodíš už druhý rok na druhý stupeň , dvojka je hezká známka , ale jak to říct rodičům ?  Řekla bych jim , že přeci chodíš do sedmé třídy a to už je docela těžké učení a nemůžou donekonečna počítat s jedničkami . Ale co je podstatné , ta

5 dream-world-and-life dream-world-and-life | 1. července 2016 v 16:10 | Reagovat

dream-world-and-life.blog.cz-můj nový blog

Bezejmenná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama